Правила рейтингування

Правила рейтингування на 2018 рік затверджені Президією ГО УФС 16.03.2018 р. №1805

  1. Рейтинг спортсменів ГО УФС складається тільки в категорії “Загальна” за поточний рік з дисциплін “Спортінг” та “Компак-спортінг”.
  2. Результати змагань (кількість вражених мішеней з 200 можливих) зараховуються кожному спортсмену УФС за офіційні заходи з Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, в яких прийняв участь спортсмен. Результати міжнародних змагань не приймаються до розрахунку.
  3. Для підрахунку результатів спортсмена за рік підсумовуються 5 (п’ять) його найкращих результатів спортивного сезону та діляться на 5 (п’ять). Мінімальна кількість змагань, в яких спортсмен має прийняти участь для включення в Рейтинг не регламентована і при кількості менше 5 (п’яти) в будь-якому разі ділиться на 5 (п’ять). Отримана цифра є кінцевим результатом для занесення в Рейтинг.
  4. Місця в рейтингу нумеруються послідовно.
  5. Якщо кілька спортсменів отримали однаковий результат, вони займають однакове місце в рейтингу, а їх прізвища розміщуються послідовно за абеткою.
  6. Спортсмени, що посіли призові місця (перше, друге, третє) у рейтингу за результатами виступу за рік в кожній дисципліні окремо, отримує звання “Стрілок року УФС” та нагороджується почесним знаком Федерації.
  7. Дизайн-макет почесного знаку затверджується окремим рішенням Президії УФС.
  8. Облік результатів та ведення рейтингу здійснює Голова колегії суддів ГО УФС.