Спортінг (Sporting)

Спортінг – це стрільба з спортивно-мисливської зброї що імітує реальне полювання. Тобто, це – полювання без шкоди для природи!

Майданчик для спортінгу можна організувати там же де й проходить реальне полювання: в лісі, на полі, біля озера чи в яру. На обраній місцевості намічаються маршрути, на яких визначаються місця розташування стрілецьких майданчиків, при цьому в маршрути можуть включатися і стаціонарні майданчики стрілецьких комплексів.

Місця на кожному майданчику обмежуються квадратом або колом d = 1м. Мішені можна  використовувати  будь-які  видів – стандартні  або  спеціальні (“Міні”, “Міді”, “Заєць”, “Флеш”, і т.п.). Колір мішеней вибирається з врахуванням їх найкращої видимості, в залежності від довкілля.

Майданчики  мають бути розташовані на відстані 50 – 100 м один від одного. Спортінг пред’являє до стрільців підвищені вимоги: все необхідне спорядження переносити від одного майданчика до іншого (як на полюванні), вміти розподіляти свої сили. Для того щоб відстріляти серію з 25 мішеней іноді доводиться пересуватися по маршруту від одного майданчика до іншого на далеку відстань і при цьому зробити 4-5 стартів у стрільбі. Пристрілка на майданчиках, підготованих для проведення змагань, забороняється.

Стрільці розподіляються на групи по 6 чоловік, протягом усіх змагань склад груп не змінюються.

правила проведення змагань по спортінгу можна прочитати на офіційному сайті FITASC: http://www.fitasc.com/upload/images/Rglts_PCH_01012015_ENG.pdf